Zapewniamy świadczenia w zakresie :

Badania stroboskopowe krtani
Badanie to umożliwia sprawdzenie stopnia napięcia, ruchomości i stanu strun głosowych oraz wykrycie zmian w krtani, również tych nowotworowych.
Audiologia i foniatria
Foniatria - zajmuje się zaburzeniami i schorzeniami głosu, mowy i języka oraz schorzeniami narządu słuchu, szczególnie u dzieci, które mogą zakłócać prawidłowy rozwój mowy dziecka.
Audiologia - zajmuje się procesem słyszenia, chorobami narządu słuchu i problemami osób niedosłyszących.
Otorynolaryngologia
Dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi.
Neurologia i Neurologia dziecięca
Neurologia dziecięca zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu nerwowego zarówno ośrodkowego jak i obwodowego u pacjentów w wieku od 1 miesiąca życia do 18 roku życia.
Badania słuchu niemowląt
Polega ona na wprowadzeniu do ucha dziecka miniaturowego mikrofonu ze słuchawką. Podłączone do komputera urządzenie rejestruje reakcję ucha środkowego na ciche dźwięki. Badanie jest całkowicie bezbolesne i wykonuje się je podczas snu dziecka.
Zaburzenia równowagi i zawroty głowy
Lekki zawrót głowy po nagłej zmianie pozycji czy wirowaniu na parkiecie to normalna reakcja organizmu. Gdy jednak świat ucieka spod nóg bez przyczyny i zawroty głowy przydarzają się często, trzeba poszukać pomocy u lekarza.
Bezpłatne badania słuchu
Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego badania słuchu w naszym gabinecie.
Dobór i sprzedaż aparatów słuchowych
zausznych i wewnątrzusznych
renomowanych firm

Naprawy i regulacje
aparatów słuchowych